Naše
řešení
Naše
nabídka
MyNET
iBOX
Hotspot
lokátor
Hotspot
partner
O
nás
HLEDAT
czech version | english version
 
 

MyNet je telekomunikační síť provozovaná společností TSGCom, s.r.o., která nabízí bezdrátové i kabelové připojení k internetu pro širokou veřejnost se zaměřením na domácnosti, menší společnosti a mobilní uživatele. Všechny námi nabízené datové i hlasové služby jsou na míru šité většině běžných uživatelů tak, aby si každý mohl sestavit kompletní komunikační řešení podle svých potřeb a možností.

Služby jsou poskytované skrz síť jednotlivých přípojných bodů, takzvaných Hotspotů, které jsou budovány po celé České republice. K jednotlivým Hotspotům se můžete připojit bezdrátově pomocí Wi-Fi adaptéru nebo pomocí kabelu a běžné síťové karty. Potřebná zařízení si můžete objednat v sekci produkty.

Pro připojení k jednotlivému Hotspotu je nutné být v oblasti, která je jím pokrytá. Seznam Hotspotů můžete nalézt v sekci "Hotspot lokátor". Po vstupu do sítě je nutné se zaregistrovat a aktivovat vybrané služby. Detailní popis je v sekci "Jak se připojit?".

Při vývoji celého systému byl kladen velký důraz na jednoduchost připojení a ovládání. Proto je přihlašování do sítě realizováno přes všem uživatelům důvěrně známé prostředí vašeho vlastního internetového prohlížeče. Po vstupu do sítě je vám k dispozici rozsáhlý informační potrál. Podrobnější informace naleznete v sekci "Přihlašovací portál".

Více informací o našem sytému najdete na stránkach společnosti TSGCom, s.r.o. (www.tsgcom.net).