Naše
řešení
Naše
nabídka
MyNET
iBOX
Hotspot
lokátor
Hotspot
partner
O
nás
HLEDAT
czech version | english version
 
MyNET iBOX Vám umožní rychle a jednoduše začít komerčně nabízet vyspělé datové a hlasové služby sítě MyNET pomocí populární bezdrátové technologie Wi-Fi, která je nejrychleji rostoucím segmentem v internetovém průmyslu.

Buďte i Vy součástí tohoto trendu a staňte se lokálním poskytovatelem služeb MyNET. Pořiďte si MyNET iBOX, který Vám zajistí nejenom pokrytí nákladů na vaši internetovou konektivitu, ale především dosažení zajímavých výdělků.

Jak to funguje?

 

1)  
Zakoupíte si a nainstalujete MyNET iBOX společně s vybraným příslušenstvím.

 

2)  
iBOX připojíte k internetu (ADSL, kabelový modem, bezdrátové pojítko, atd.) pomocí bežného síťového kabelu (RJ-45).

 

3)  
Vyberete si ten z níže uvených programů, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a umístění Wi-Fi Hotspotu.

 

4)  
Zaregistrujete Váš iBOX do sítě MyNET pomocí přiloženého formuláře a uzavřete s námi zprostředkovatelskou smlouvu, která Vám zajistí náležité provize.

 

5)  
Zašleme Vám marketingový balíček obsahující vše, co budete potřebovat k nabízení MyNET datových a hlasových služeb zákazníkům. Mimo jiné obsahuje také sadu letáků, nálepek a plakátů pro prezentaci naší společné nabídky ve vaší lokalitě.

 

6)  
Každý měsíc Vám budeme zasílat podrobné vyúčtování poskytnutých služeb prostřednictvím Vašeho iBOXu a výši vaší odměny.
Programy:
V současné době nabízíme tři programy, které jsou navrhnuty tak, aby si každý vybral na základě svých požadavků a možností umístění Hotspotu.
1) Obytná zóna:

Popis:

Tento program je určen především pro ty z vás, kteří zamýšlejí prostřednistvím iBOXu sítě MyNET nabídnout služby stálým zákazníkům, kteří v dosahu vašeho Hotspotu bydlí nebo mají svoji kancelář a využívají především paušálních tarifů.

Modelový
příklad:

 
Hotspot se nachází na sídlišti, kde není jiná možnost pro připojení k internetu než vytáčenou linkou a vy přeprodáváte svoji internetovou konektivitu přivedenou přes ADSL zákazníkům v sousedních panelových domech.

Nejčastější důvody pro výběr tohoto programu jsou:

-

 
Možnost jednoduchého sdílení nákladů na pořízení internetové konektivity s pohodlným rozúčtováním využitých služeb pro jednotlivé zákazníky.

-

 
Možnost rozprodeje nevyužité (třeba ve firmě) internetové konektivity zákazníkům s cílem dosažení zajímavého zisku.

-

 
Stát se rychle a jednoduše lokálním poskytovatelem datových a hlasových služeb bez vysokých investic a nutnosti mít odpovídající technické znalosti.

-

 
Možnost využívat přihlašovacího portálu do sítě MyNET pro publikaci lokálních informací zákazníkům a prodej lokálně zaměřené reklamy.
Ochodní podmínky a finanční kalkulace (klikněte na odkaz)
2) Veřejné místo:

Popis:

Tento program je speciálně navrhnut pro pokrytí veřejných míst, jako jsou obchodní a zábavní centra, veřejné prostranství, nemocnice, benzínové stanice a další. Z umístění těchto Hotspotů lze jednoduše určit jaká bude jejich zákaznická struktura a tomu je podřízen obchodní model, který počítá především s krátkodobým využíváním služeb tarifovaných na základě objemu přenesených dat či doby připojení.

Modelový
příklad:

 
Hotspot se nachází na nádraží, kde si zákazníci s příslušným zařízením krátí čas čekání na vlak prohlížením internetových stránek, stahováním emailů či levným telefonováním.

Nejčastější důvody pro výběr tohoto programu jsou:

-

 
Nabídnout zákazníkům komunikační služby jinde než v jejich kancelářích či domácnostech a umožnit jim jejich využívání jednoduše a vždy, když to potřebují.

-

 
Rozšířit portfolio Vámi nabízených služeb.

-

 
Možnost rozprodeje nevyužité (třeba ve firmě) internetové konektivity zákazníkům s cílem dosažení zajímavého zisku.

-

 
Možnost široké spolupráce v oblasti prodeje reklamy na přihlašovacích stránkách do sítě MyNET.
Obchodní podmínky a finanční kalkulace (klikněte na odkaz)
3) Kavárna:

Popis:

Tento program je určen především pro provozovatele kaváren, barů či restaurací. Zákazníci budou mít možnost si zakoupit společně s vybraným gastronomickým produktem časově omezené připojení do sítě MyNET s možností využívání všech dostupných datových a hlasových služeb.

Modelový
příklad:

 
Zahradní kavárna na náměstí nabízí ve "Wi-Fi menu" kávu, porci vybraných dortů a 30 min připojení do internetu prostřednictvím sítě MyNET. Zákazníci mají možnost si zakoupením další porce prodloužit dobu připojení.

Nejčastější důvody pro výběr tohoto programu jsou:

-

 
Nabídnout zákazníkům takovou službu, kterou konkurence nemá a ještě je udržet aby déle využívali vaše služby.

-

 
Nabídnout zákazníkům komunikační služby jinde než v jejich kancelářích či domácnostech a umožnit jim jejich využívání jednoduše a vždy, když to potřebují.

-

 
No není to jak v ráji, sedět v zahradní restauraci, pít pivečko či kávičku a přitom odepisovat na emaily. Za nedlouho již nikdo nebude pracovat v kancelářích a společnosti tím ušetří velké peníze, které potom budou rozdělovat zaměstnancům jako přídavky na stravu.
Obchodní podmínky a finanční kalkulace (klikněte na odkaz)
Co všechno potřebujete?

 

1)  

 

2)  
Jakékoli internetové připojení s minimální kapacitou 256 kbps. (ADSL, kabelový modem, bezdrátové pojítko, pevný datový okruh, a další)

 

3)  
Veřejnou statickou IP adresu, kterou obdržíte od vašeho poskytovatele internetového připojení.

 

4)  
Vhodné místo pro umístění MyNET iBOXu a k němu připojených externích antén.

 

5)  
Uzavřít zprostředkovatelskou smlouvu s provozovatelem sítě MyNET společností TSGCom, s.r.o. (HEMA, s.r.o.). Pro veškeré informace ohledně obchodních podmínek kontaktujte naše partnerské oddělení emailem (partner@mynet.cz) nebo telefonicky (+420 602 480875).