SEARCH
czech version | english version
 

1)

  Zjistit, zda jste v dosahu

 

 
V sekci "Hotspot lokátor" zjistíte, zda se některý z Hotspotů sítě MyNet nenachází v blízkosti místa, odkud se potřebujete připojit. Tam také kromě adresy naleznete další informace o Hotspotu jako jsou:

 

  Jméno lokálního partnera či dealera

 

  Kontaktní informace

 

  Popis pokryté oblasti

 

  Seznam přístupných služeb


2)

 
Zajistit potřebné zařízení

 

 
Pro bezdrátové připojení k síti MyNet je nutné mít Wi-Fi adaptér, který si můžete objednat v sekci "Produkty", nebo od lokálního dealera či partnera, který je za hotspot zodpovědný. Wi-Fi adaptér nainstalujte a zanechte nastavení od výrobce zařízení.

3)

  Připojit se k síti

 

 
V ovládacím programu dodávaného Wi-Fi adaptéru či toho, který je standardně součástí vašeho operačního systému vyberte síť se jménem (SSID) "mynet.cz" a připojte se k ní.

4)

  Zaregistrovat se

 

 
Po úspěšném připojení k síti MyNet otevřete váš internetový prohlížeč a jděte na stránku "login.mynet.cz", kde pokračujte v sekci registrace. Po zadání všech potřebných informací budete požádáni o vložení aktivačního klíče, který můžete nalézt například v balíčku objednaném v sekci "Produkty", nebo o objednání služeb. Vybrané služby lze platit on-line pomocí platebních karet či internet bankingu.

5)

  Můžete začít využívat aktivované služby

 

 
Další služby lze kdykoli aktivovat v přihlašovacím informačním portálu v sekci "moje služby".

 

 Back